Lokalni-nogomet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prvak?

4 posters

Go down

Prvak? Empty Prvak?

Postaj  admin pet 23 lis 2009 - 15:56

U 2.ŽNL su se istaknula dva kluba u borbi za naslov a to su,na malo iznenađenje,Močile i Drava NP.Još su u konkurenciji Prugovec i Tomislav SIŽ.Najveće razočaranje je po meni Jadran-Galeb koji ima dobru momčad ali je očito nešto drugo kod njih u pitanju.
admin
admin
Admin

Broj postova : 138
Join date : 22.10.2009
Age : 44
Lokacija : Đelekovec

http://www.lokalni-nogomet.org/

[Vrh] Go down

Prvak? Empty Re: Prvak?

Postaj  i_we pet 23 lis 2009 - 22:54

...ne bi se slozil da je jadran-galeb razocaranje i pretpostavljam da tak misle svi koji su igrali protiv njih prijateljske prije ove sezone ili ih bar gledali.... jednostavno, po meni, imaju 3-4 igraca u prvih 11 koji nisu dorasli tim pozicijama... najvise jer su premladi..... scratch
i_we
i_we
Zabušant
Zabušant

Broj postova : 3
Join date : 23.10.2009

[Vrh] Go down

Prvak? Empty Re: Prvak?

Postaj  Haler sub 24 lis 2009 - 9:53

po meni je sv. ivan žabno uz novigrad možda i najjača ekipa u 2. ŽNL jer imaju igrače kak su bogović, sabo i nekolicina domaćih dečkiju koji igraju dobar nogomet....možda se ne budete složili sa mnom, to je moje osobno mišljenje....dečki imaju ritam treninga koji im je ostal još od lani, al kiksevi kad tad dođu.....kad se svi najmanje nadaju......
Haler
Haler
Zabušant
Zabušant

Broj postova : 2
Join date : 23.10.2009

[Vrh] Go down

Prvak? Empty Re: Prvak?

Postaj  Gost ned 25 lis 2009 - 19:33

ima puno problema i razocaranja u klubu .... Crying or Very sad Crying or Very sad
...mislim na galeb-jadran...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prvak? Empty Re: Prvak?

Postaj  JuveS pet 30 lis 2009 - 18:51

CoNvErSe je napisao/la:ima puno problema i razocaranja u klubu .... Crying or Very sad Crying or Very sad
...mislim na galeb-jadran...

ali evo mogli bi doći bolje dani...ako ne sad onda na proljeće cheers cheers cheers cheers cheers
JuveS
JuveS
Tehničar
Tehničar

Broj postova : 50
Join date : 26.10.2009
Lokacija : K City

[Vrh] Go down

Prvak? Empty Re: Prvak?

Postaj  i_we sub 31 lis 2009 - 14:36

JuveS je napisao/la:
CoNvErSe je napisao/la:ima puno problema i razocaranja u klubu .... Crying or Very sad Crying or Very sad
...mislim na galeb-jadran...

ali evo mogli bi doći bolje dani...ako ne sad onda na proljeće cheers cheers cheers cheers cheers


na koju foru? Very Happy Very Happy Very Happy
i_we
i_we
Zabušant
Zabušant

Broj postova : 3
Join date : 23.10.2009

[Vrh] Go down

Prvak? Empty Re: Prvak?

Postaj  JuveS sub 31 lis 2009 - 15:10

i_we je napisao/la:
JuveS je napisao/la:
CoNvErSe je napisao/la:ima puno problema i razocaranja u klubu .... Crying or Very sad Crying or Very sad
...mislim na galeb-jadran...

ali evo mogli bi doći bolje dani...ako ne sad onda na proljeće cheers cheers cheers cheers cheers


na koju foru? Very Happy Very Happy Very Happy

pa ako dojde dobra vila i počne malo čarati.... Very Happy Very Happy Very Happy
pa vjerojatno s kojim treningom i večim zalaganjem a ne bez treninga...bez treninga se u 3 županijskoj nemre igrati
JuveS
JuveS
Tehničar
Tehničar

Broj postova : 50
Join date : 26.10.2009
Lokacija : K City

[Vrh] Go down

Prvak? Empty Re: Prvak?

Postaj  Gost ned 1 stu 2009 - 23:43

...slazem se, bez treninga nema sanse...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prvak? Empty Re: Prvak?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.