Lokalni-nogomet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tko će biti prvak?

+2
rocky
admin
6 posters

Go down

Tko će biti prvak? Empty Tko će biti prvak?

Postaj  admin pet 23 lis 2009 - 15:51

Ovaj stopostotni niz Malootočana daje im najveće izglede do postanu prvaci jesenskog dijela mada još nisu igrali protiv glavnih konkurenata (Borac,Osvit) koji im slijede nakon derbija s Graničarom iz Legrada ove nedjelje.Borac i Osvit su im najveći konkurenti za osvajanje naslova na kraju sezone.Mislim da se nitko drugi ne može umješati u borbu za naslov makar su iznenađenja uvijek moguća.
admin
admin
Admin

Broj postova : 138
Join date : 22.10.2009
Age : 44
Lokacija : Đelekovec

http://www.lokalni-nogomet.org/

[Vrh] Go down

Tko će biti prvak? Empty Re: Tko će biti prvak?

Postaj  rocky sub 24 lis 2009 - 17:31

Bez obzira što Malootočani imaju sve pobjede, mislim da neće biti prvaci ove sezone. Pa čak je upitno mogu li i do jesenskog naslova. Gledao sam dosta njihovih utakmica ove sezone i nisu me se dojmili, štoviše, na nekim utakmicama su sretno i spretno došli do pobjede. I kad pobjeđuju stanje na terenu među igračima nije idilično, a kakvo će tek biti kad dođu slabiji rezultati. affraid
Od svih ekipa u vrhu Borac mi djeluje kao najozbiljniji ali i najkvalitetniji i po meni ima najveće izglede za ukupni naslov prvaka. Ni Đelekovčani nisu loši, no skloni su kiksevima jer imaju mladu ekipu i vjerojatno se još ove sezone neće uključiti u borbu za prvo mjesto ali neće biti ni daleko. Wink
rocky
rocky
Zabušant
Zabušant

Broj postova : 11
Join date : 24.10.2009

[Vrh] Go down

Tko će biti prvak? Empty Re: Tko će biti prvak?

Postaj  raptor7 pon 26 lis 2009 - 11:15

da.....mislim da je moguce da "podravska Barcelona" dođe do naslova ove sezone..........sve će biti odlučeno 8.11.........sigurno.....ljubitelji nogometa dođite na derbi......"pdravski EL CLASSICO"::::.

raptor7
Zabušant
Zabušant

Broj postova : 6
Join date : 26.10.2009

[Vrh] Go down

Tko će biti prvak? Empty Re: Tko će biti prvak?

Postaj  admin pon 26 lis 2009 - 11:22

Niti je Borac Barcelona a još manje Mali Otok Real,takve usporedbe vrijeđaju.A Podravski List stvarno već pretjeruje s tim usporedbama,dok vidim te naslove dojde mi muka.
admin
admin
Admin

Broj postova : 138
Join date : 22.10.2009
Age : 44
Lokacija : Đelekovec

http://www.lokalni-nogomet.org/

[Vrh] Go down

Tko će biti prvak? Empty Re: Tko će biti prvak?

Postaj  Chico Felipe Cayetano pon 26 lis 2009 - 18:53

Admin je napisao/la:Niti je Borac Barcelona a još manje Mali Otok Real,takve usporedbe vrijeđaju.A Podravski List stvarno već pretjeruje s tim usporedbama,dok vidim te naslove dojde mi muka.

točno to..


a kaj se tiče prvaka.. Borac.. definitivno..
Chico Felipe Cayetano
Chico Felipe Cayetano
Znalac
Znalac

Broj postova : 132
Join date : 23.10.2009
Age : 37
Lokacija : Darkwood

[Vrh] Go down

Tko će biti prvak? Empty Re: Tko će biti prvak?

Postaj  fajda_20 pon 26 lis 2009 - 20:48

Admin je napisao/la:Niti je Borac Barcelona a još manje Mali Otok Real,takve usporedbe vrijeđaju.A Podravski List stvarno već pretjeruje s tim usporedbama,dok vidim te naslove dojde mi muka.


pa ne treba se uzbuđivati na takve usporedbe...to npr ovom prvenstvu daje neku draž...sve je počelo s tim da nam je Cvele na prvom treningu rekel... "dečki mi smo Barcelona, Podravska Barcelona"... i od toga je nastala halabuka po celoj Kc,svako ko vidi nekog igrača iz Imbriovca viče mu se Barca Barca...pa sve je to zezancija...koju treba tak i prihvatiti...a kad smo kod statistike pobjeda,golova i takvih stvari dosta smo slični Barceloni Cool ...i normalno da budemo prvi Twisted Evil
fajda_20
fajda_20
Zabušant
Zabušant

Broj postova : 8
Join date : 23.10.2009
Lokacija : Koprivnica

[Vrh] Go down

Tko će biti prvak? Empty Re: Tko će biti prvak?

Postaj  JuveS pon 26 lis 2009 - 21:21

Chico Felipe Cayetano je napisao/la:
Admin je napisao/la:Niti je Borac Barcelona a još manje Mali Otok Real,takve usporedbe vrijeđaju.A Podravski List stvarno već pretjeruje s tim usporedbama,dok vidim te naslove dojde mi muka.

točno to..


a kaj se tiče prvaka.. Borac.. definitivno..

ma da te usporedbe su smješne - jedina usporedba je da je jadran galeb podravski portsmouth...dobro portsmouth istina bog ima jednu pobjedu,a galebovci 4 nerešeno pa su tu negdi. Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
JuveS
JuveS
Tehničar
Tehničar

Broj postova : 50
Join date : 26.10.2009
Lokacija : K City

[Vrh] Go down

Tko će biti prvak? Empty Re: Tko će biti prvak?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics
» Prvak?

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.