Lokalni-nogomet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jadran - Galeb

+6
carlocolucci
raptor7
kum-rum
converse89
admin
JuveS
10 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Jadran - Galeb - Page 2 Empty Re: Jadran - Galeb

Postaj  JuveS uto 4 svi 2010 - 22:45

admin je napisao/la:
nk prugovac je napisao/la:Nemamo sta reći Basketball ,mi smo igrali koliko nam je trebalo,a vi ste dosta i postigli s obzirom da ste dva puta prosli centar u 90 minuta..

Mislim da smo ipak tri puta prešli... Very Happy Al da smo bili kompletni sumnjam da bi vi pobjedili...slabiji ste bar 40% nek na jesen i još ste uz tak relativno lošu ekipu drugi na tablici...nevjerovatno

neznam mislim da je bilo dosta frke "nk prugovac" dok niste zabili onaj sretni gol... da smo još uspjeli izdržati nekoliko minuta bilo bi gusto a onja drugi gol rukom.

tak da majstore nemreš reć ni da ste nas baš tolko razmontirali cheers cheers cheers tak da smo uspjeli izvući bod isto bi bilo realno.. a da je ekipa gora od one na jesen to sigurno- makar nisam na jesen igrao ali doma ste nas raznesli a sad smo vam ipak dostojno parirali bounce bounce
JuveS
JuveS
Tehničar
Tehničar

Broj postova : 50
Join date : 26.10.2009
Lokacija : K City

[Vrh] Go down

Jadran - Galeb - Page 2 Empty Steta za Jadran-galeb

Postaj  vinicanjura uto 11 svi 2010 - 14:20

steta bi bila da se ugasi klub kao sto se prica sad su vam i hlebine stigle na bod tako da ce biti tesko do kraja,najaci pred oko 3-4godine najbolji rezultati u povijesti valjda takoder i igraci , posto sam i ja igrao odlican teren, steta bi bilo velim da se ugasi! Sad

vinicanjura
Zabušant
Zabušant

Broj postova : 11
Join date : 11.05.2010
Lokacija : vinica

[Vrh] Go down

Jadran - Galeb - Page 2 Empty Re: Jadran - Galeb

Postaj  admin ned 16 svi 2010 - 23:12

...još ima nade za Galebe,čestitam na pobjedi v Miholcu!!!
admin
admin
Admin

Broj postova : 138
Join date : 22.10.2009
Age : 44
Lokacija : Đelekovec

http://www.lokalni-nogomet.org/

[Vrh] Go down

Jadran - Galeb - Page 2 Empty Re: Jadran - Galeb

Postaj  RaNzO pon 24 svi 2010 - 13:50

JuveS je napisao/la:Klub je već dugo u rasulu i nepamte se tako loši dani kao ovi sadašnji kroz koje klub prolazi. Pod hitno bi se trebalo nešto promijeniti jer već valjda i ptice na grani vide da se ovako ne može funkcionirati. Ispada da je bilo sve u redu dok je klub prije 2 ili 3 sezone imao para pa šakom i kapom plaćao kvalitetnije igrače sve bilo super, a nije se uspjelo otići u viši rang a sad dok je sve ostalo na više manje domaćim snagama sad je sve u k.... pardon gabuli Laughing
Jest da je to običan seoski klub sa malim proračunom kao i puno klubova u županijskim ligama, ali nekad je Galeb uspio pronaći neke sponzore i lakše se krpalo, a danas se agoniji ne nazire kraj. Već je i vrijeme da se sazove godišnja skupština i da se razrijše neke stvari, jer je ovaj klub spao na to da ljudi nemogu organizirati put na gostujuće utakmice, mislim jedno od najelementarnijih pitanja se kod nas u klubu nemože riješiti bez pokoje svađe i prepucavanja i sličnih razmirnica, i onda se čovjek pita kako klub ne funkcionira???
Igrači takvi kakvi jesu nisu toliko nekvalitetni koliko to rezultati pokazuju ali očito je da u nečemu postoji kvaka koja koči taj klub. U zadnje dvije tekme više nije jedan trener na terenu nego ih ima 2 ili čak 3, zapravo odjedno se svi smatraju kompetentnim da vode ove igrače koji su moralno toliko posurnuli i oronuli da im nema praktički izlaza. I tradicionalno im se prije svake utakmice nabiju neki kompleksi i pritisci koje očigledno igrači nemogu podnjeti. Da se odmah razumjemo ja ne branim igrače ali iznosim neke činjenice koje sigurno utječu na rezultate. Igračima koji su kako sam već naveo "psihički" nikako nastrojeni prije utakmice za " dizanje" morala se daju neke po mene sulude metafore tipa "ključ je u bravi" koje vjerojatno ni največi filozofi ovog svijeta nebi mogli protumačiti a definitvino ne igrači kojima bi cilj trebao biti predstava na terenu, a ne grč koji ih prtisne prije svake utakmice. Takav pristup što "trenera" što "uprave", definitivno kao što se već nebrojeno puta i pokazalo ne daje nikakve rezultate. Pa onda bi se trebalo priupitati ako već u toj mjeri nisu dobri igrači onda ih treba mijenjati. To bi bio sasvim logičan sljed događaja, ali uvijek postoji ALI i postoji drugi dio priče, klub se u prijelaznom roku nije pojačao niti jednim igračim, ponavljam niti jednim igračom. Pa gdje je onda tu greška???
U razgovoru sa jednim kolegom iz kluba nasumce smo nabrojali 3 igača koja bi za vrlo male novce došla u klub i bili bi vrlo kvalitetna pojačanja. A nitko iz uprave ih nije ni pokušao kontaktirati. Imam ponekad osječaj da je vođenje ovog klub u rukama ljudi koji to rade iz osobne satisfakcije, da im nije bitan rezultat kluba, već titula da je klub u njihovim rukama. Opet da ponovim ne imenujem nikoga i to je moje malo skromno i gotovo neažno mišljenje. Samo sam htio ovom pričom pataknuti neke ljude na razgovor i moguće rješenje odnosno izlaz iz ove krize. Pa ako se kao i u svim svjetskim klubovima nemože promijneniti 15 igača jer je već i prijelazni rok gotov, onda bi se trebalo od trenera ili ljudi iz uprave. Pa da nakon tih svih "rebalansa" taj klub stane stabilno na svoje noge.
Znam da je tekst malo preopširan i dosadan, ali daj bar ti admine nešto skomentiraj, pa da nisam bezveze otvorio ovu temu Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Very Happy Very Happy

plaće igračima, a nemate za put? Smile

nama u klubu (za sad nećemo koji klub) nema niti jednog plaćenog igrača. svi igraju i treniraju iz rekreacije i ljubavi prema nogometu. kad bi imali love da se igračima da neka bijeda od 200-300kn po utakmici, mislim da bi se šetali ovom ligom bez pola muke Smile

RaNzO
Zabušant
Zabušant

Broj postova : 10
Join date : 24.05.2010

[Vrh] Go down

Jadran - Galeb - Page 2 Empty Re: Jadran - Galeb

Postaj  JuveS pon 24 svi 2010 - 18:52

RaNzO - znam te tko si bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce
JuveS
JuveS
Tehničar
Tehničar

Broj postova : 50
Join date : 26.10.2009
Lokacija : K City

[Vrh] Go down

Jadran - Galeb - Page 2 Empty Re: Jadran - Galeb

Postaj  admin pon 24 svi 2010 - 23:18

RaNzO je napisao/la:

plaće igračima, a nemate za put? Smile

nama u klubu (za sad nećemo koji klub) nema niti jednog plaćenog igrača. svi igraju i treniraju iz rekreacije i ljubavi prema nogometu. kad bi imali love da se igračima da neka bijeda od 200-300kn po utakmici, mislim da bi se šetali ovom ligom bez pola muke Smile

...sve mi se čini da je u pitanju jedan klub s križevačke strane...sam u pravu?
admin
admin
Admin

Broj postova : 138
Join date : 22.10.2009
Age : 44
Lokacija : Đelekovec

http://www.lokalni-nogomet.org/

[Vrh] Go down

Jadran - Galeb - Page 2 Empty Re: Jadran - Galeb

Postaj  vinicanjura uto 25 svi 2010 - 1:13

mocile

vinicanjura
Zabušant
Zabušant

Broj postova : 11
Join date : 11.05.2010
Lokacija : vinica

[Vrh] Go down

Jadran - Galeb - Page 2 Empty Re: Jadran - Galeb

Postaj  RaNzO uto 25 svi 2010 - 1:23

admin je napisao/la:
RaNzO je napisao/la:

plaće igračima, a nemate za put? Smile

nama u klubu (za sad nećemo koji klub) nema niti jednog plaćenog igrača. svi igraju i treniraju iz rekreacije i ljubavi prema nogometu. kad bi imali love da se igračima da neka bijeda od 200-300kn po utakmici, mislim da bi se šetali ovom ligom bez pola muke Smile

...sve mi se čini da je u pitanju jedan klub s križevačke strane...sam u pravu?

dojmilo me se na koji način se priča o stanju u jadran galebu, ko da je profesionalni, a ne amaterski klub. kod nas igraju isključivo domaći dečki, iz nekoliko susjednih mjesta i to uvijek, a vi pričate o tome ko da je katastrofa jer nemate "dobre, plaćene igrače". sve mi se čini da imate više love od nas, ali nećete valjda još u amaterski nogomet miješati lovu? ti dečki koje imate nisu uopće loši. nađite im dobrog trenera, nek rade i budu disciplinirani i vidjet ćete rezultate. Wink

da, klub je s križevačke strane...ako ti to išta znači Smile

RaNzO
Zabušant
Zabušant

Broj postova : 10
Join date : 24.05.2010

[Vrh] Go down

Jadran - Galeb - Page 2 Empty Re: Jadran - Galeb

Postaj  RaNzO uto 25 svi 2010 - 1:23

nisu močile, ako misliš na moj klub :p

RaNzO
Zabušant
Zabušant

Broj postova : 10
Join date : 24.05.2010

[Vrh] Go down

Jadran - Galeb - Page 2 Empty Re: Jadran - Galeb

Postaj  admin uto 25 svi 2010 - 5:01

RaNzO je napisao/la:

da, klub je s križevačke strane...ako ti to išta znači Smile

...znači mi utoliko kaj ima nekoga i s križevačke strane da sudjeluje na forumu i da posjećuje stranicu...a klub je Hrvatski Bojovnik.Samo ova konstatacija da bi se s 200-300 kn po tekmi prošetali ligom svakako ne drži vodu.Solidna ste ekipa ali daleko od vrha druge županijske.Treba vam bar 4-5 kvalitetnih pojačanja da bi uopće razmišljali o nečemu takvom.Ali to je samo moje mišljenje.A kaj se tiče Jadran Galeba,novci nisu uzrok sadašnjeg stanja.A to kaj se prije tri-četiri sezone plaćalo igrače a nije se otišlo dalje isto nije razlog sadašnjeg stanja.U pitanju su neke druge stvari.A ja se v to nebi htel miješati.

Još tri kola i to bu to od mene.Bar mi se tak čini.
admin
admin
Admin

Broj postova : 138
Join date : 22.10.2009
Age : 44
Lokacija : Đelekovec

http://www.lokalni-nogomet.org/

[Vrh] Go down

Jadran - Galeb - Page 2 Empty Re: Jadran - Galeb

Postaj  RaNzO uto 25 svi 2010 - 10:33

admin je napisao/la:
RaNzO je napisao/la:

da, klub je s križevačke strane...ako ti to išta znači Smile

...znači mi utoliko kaj ima nekoga i s križevačke strane da sudjeluje na forumu i da posjećuje stranicu...a klub je Hrvatski Bojovnik.Samo ova konstatacija da bi se s 200-300 kn po tekmi prošetali ligom svakako ne drži vodu.Solidna ste ekipa ali daleko od vrha druge županijske.Treba vam bar 4-5 kvalitetnih pojačanja da bi uopće razmišljali o nečemu takvom.Ali to je samo moje mišljenje.A kaj se tiče Jadran Galeba,novci nisu uzrok sadašnjeg stanja.A to kaj se prije tri-četiri sezone plaćalo igrače a nije se otišlo dalje isto nije razlog sadašnjeg stanja.U pitanju su neke druge stvari.A ja se v to nebi htel miješati.

Još tri kola i to bu to od mene.Bar mi se tak čini.

igra vjerojatnosti? 50% križevačka-koprivnička strana, pa onda 33,3% koji klub s križevačke strane? Very Happy

nije stvar da je 200-300 kn neka lova, ali mislim da bi bilo dovoljno da igrači shvate ambiciju kluba i da samim time budu disciplinirani dolascima na treninge i ozbiljnosti na tekmi.

inače da, bojovnici su u pitanju. a tebi ova konstatacija da treba 4-5 pojačanja ne drži vodu. Smile
ne treba nam niti JEDNO pojačanje. razlog je jednostavan - prije par sezona smo se borili za prvo mjesto (mene tada još nije bilo u ekipi), a imali slabiju ekipu nego je to danas...ali...tada je bio odličan trener na klupi, treniralo se punom parom, pucalo se od snage, a danas nije tako. tj. danas je opet tako, ali do prije par kola nije bilo. sada se vratio opet taj trener u klub i atmosfera u klubu se totalno promijenila. inače bojovnik kakvog znaš u zadnje 2 sezone igra na 30-ak % mogućnosti - igrači bez treninga, bez pravog vodstva s klupe, bez uigranih akcija, bez motiva, bez želje...ako slj. sezone ostane i dalje ovaj trener, te ako će igrači doći na poneki trening bit ćemo puno opasniji i poremetiti planove bogatim klubovima s koprivničke strane Wink

evo ti primjer ove sezone, već 2. utakmicu kako je bio na klupi novi trener su nam došle močile u goste. dakle, fizička sprema igrača je nikakva, samopouzdanje isto slabo (niti jedna pobjeda u 2. dijelu sezone do tada)...ali želja igrača da barem nerješeno igraju, a trener kaže idemo po pobjedu. 1. poluvrijeme loša igra s jedne i druge strane. močile dobiju na poklon nepostojeći penal i povedu, poslije toga još jedan banalan propust naše obrane i 2:0 vode...na poluvremenu trener održi bukvicu i napravi neke promjene i tad je počelo sve...močile više skoro nisu prošle centar, skoro više nisu uspjeli ispucati loptu preko centra. da me sad ne hvataju za riječ, rekoh skoro, naravno da su imali nekoliko izleta na našu polovicu, ali sasvim bezopasnih. dok se s druge strane opasno živjelo pred njihovim golom. prilike su pljuštale, ali smo uspjeli zabiti samo 2 komada. u prilog tome koliko im je teško bilo govori činjenica da su zadnjih 20 min ispitivali koliko još ima do kraja Very Happy

RaNzO
Zabušant
Zabušant

Broj postova : 10
Join date : 24.05.2010

[Vrh] Go down

Jadran - Galeb - Page 2 Empty Re: Jadran - Galeb

Postaj  admin uto 25 svi 2010 - 17:25

Istina da puno toga ovisi o pristupu igrača i treniranju i o mnogo raznoraznih sitnica.Mene zanima zakaj vam ne igra Jakopović više??? Jel promenil sredinu ili je odustal od aktivnog igranja??? Malo je stariji igrač ali vam je dosta značil posljednjih sezona.
admin
admin
Admin

Broj postova : 138
Join date : 22.10.2009
Age : 44
Lokacija : Đelekovec

http://www.lokalni-nogomet.org/

[Vrh] Go down

Jadran - Galeb - Page 2 Empty Re: Jadran - Galeb

Postaj  RaNzO uto 25 svi 2010 - 17:37

admin je napisao/la:Istina da puno toga ovisi o pristupu igrača i treniranju i o mnogo raznoraznih sitnica.Mene zanima zakaj vam ne igra Jakopović više??? Jel promenil sredinu ili je odustal od aktivnog igranja??? Malo je stariji igrač ali vam je dosta značil posljednjih sezona.


reko je da ide za veterane igrat. jel stvarno otišo nemam pojma jer ga nisam vidio od kraja prošle sezone...

RaNzO
Zabušant
Zabušant

Broj postova : 10
Join date : 24.05.2010

[Vrh] Go down

Jadran - Galeb - Page 2 Empty Re: Jadran - Galeb

Postaj  vinicanjura sri 26 svi 2010 - 15:20

a nisi napisao koliko je mocile imalo slobodnih udaraca drugo poluvrijeme niti jedan i kad je bio nije bio kad sudac u drugom pol.dobio naredenje a sudac dakako sa vase strane iveljic kamesnica,i da za teren na takvom terenu do koljena u blatu nit (svinje)pardon ronaldo se nebi snasel!

vinicanjura
Zabušant
Zabušant

Broj postova : 11
Join date : 11.05.2010
Lokacija : vinica

[Vrh] Go down

Jadran - Galeb - Page 2 Empty Re: Jadran - Galeb

Postaj  RaNzO sri 26 svi 2010 - 19:14

vinicanjura je napisao/la:a nisi napisao koliko je mocile imalo slobodnih udaraca drugo poluvrijeme niti jedan i kad je bio nije bio kad sudac u drugom pol.dobio naredenje a sudac dakako sa vase strane iveljic kamesnica,i da za teren na takvom terenu do koljena u blatu nit (svinje)pardon ronaldo se nebi snasel!

nekoliko ČINJENICA:

- većina sudaca je s koprivničke strane i hrv bojovnik u NAJBOLJEM slučaju ima suđenje u kojem ga se minimalno zakine, rijetko kad ima pošteno suđenje, a onaj slučaj da sudac donese presudu u našu korist se NE DOGAĐA...u sezoni par puta i to kad se stvarno zabuni
- napomenuo sam da je prvi gol pao iz NEPOSTOJEĆEG penala, a priča se da je 2. bio iz zaleđa (uz grešku obrane), ali u to neću ulaziti jer nisam vidio (kod penala sam bio u neposrednoj blizini i nema govora, čak niti iz sučeve perspektive, jer je imao dobar pogled na situaciju)
- bojovnicima ne pada na pamet igrati nogomet ispod stola utjecajem na suce i ekipe, samo pošteno i sportski, jer uspjeh uz pomoć sudaca nije pravi uspjeh
- odbili smo nemoralne ponude prošle sezone od ekipa kojima je to to direktno utjecalo na ispadanje (i slavili smo. zbog pobjede na sportskom terenu, iako to na nas direktno nije imalo utjecaja, a ne zbog tuđe tuge)...isto tako smo odbili nemoralne ponude ove sezone (unatoč lošim rezultatima u dotadašnjem tijeku sezone i velikoj vjerojatnosti da svejedno izgubimo) od "nekih" klubova kojima kojima treba za vrh ljestvice...to se može vidjeti po rezultatima. isto tako se može vidjeti koji su klubovi prošle sezone ispali, a koji su ove sezone vodeći Wink
- jesi se zapitao kako bi mogao imati slobodni udarac ako ne prijeđeš preko centra? također ako te protivnik ne faulira?
- teren je bio kakav za vas, takav i za nas, pa opet nismo mi ekipa koja nije prešla centar 2. poluvrijeme Very Happy
protiv križevaca u kupu, drave i g. rijeke je teren bio nekih 80% gori, pa se nitko nije žalio (jer znaju da bi gore prošli po dobrom terenu...šala Very Happy). btw, teren je bio malo ispred jednog gola mekan i ispred drugog isto malo više od ostatka terena...ali je zato ostatak terena bio 100% bolji od onoga što ti opisuješ...mokar, ali dovoljno tvrd da se lopta može voditi i normalno odigravati.
- ako opravdavaš onako jadnu igru momčadi lošim terenom, onda niti niste zaslužili ići u ligu više. nije mi namjera svađati se, iskreno mislim da ne igrate dovoljno dobro za viši rang, a posebno nemate sportske želje, motiva i naboja za tako nešto, a to će se pokazati tako što nećete uspjeti plasirati se jer će drava dobiti sve do kraja, a vi ćete u još 2. tekme prosuti bodove Smile

RaNzO
Zabušant
Zabušant

Broj postova : 10
Join date : 24.05.2010

[Vrh] Go down

Jadran - Galeb - Page 2 Empty Re: Jadran - Galeb

Postaj  vinicanjura sub 5 lip 2010 - 0:58

mislim da ce galebi rjesit ovu tekmu u torcecu ovak ili "onak" jer im treba a torcecu nista!!! Very Happy

vinicanjura
Zabušant
Zabušant

Broj postova : 11
Join date : 11.05.2010
Lokacija : vinica

[Vrh] Go down

Jadran - Galeb - Page 2 Empty Re: Jadran - Galeb

Postaj  Chico Felipe Cayetano ned 13 lip 2010 - 20:08

Čestitam na ostanku... Smile
Chico Felipe Cayetano
Chico Felipe Cayetano
Znalac
Znalac

Broj postova : 132
Join date : 23.10.2009
Age : 37
Lokacija : Darkwood

[Vrh] Go down

Jadran - Galeb - Page 2 Empty Re: Jadran - Galeb

Postaj  JuveS pon 14 lip 2010 - 13:18

i to je bio ostanak u stilu.. Laughing Laughing Laughing
JuveS
JuveS
Tehničar
Tehničar

Broj postova : 50
Join date : 26.10.2009
Lokacija : K City

[Vrh] Go down

Jadran - Galeb - Page 2 Empty Re: Jadran - Galeb

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.