Lokalni-nogomet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dodatne kvalifikacije iliti baraž :)

Go down

dodatne kvalifikacije iliti baraž  :) Empty dodatne kvalifikacije iliti baraž :)

Postaj  Chico Felipe Cayetano ned 15 stu 2009 - 1:53

nisam znal kam ovu temu staviti.. ovaj forum mi se činil najprikladnijim..

Danas je bilo zanimljivo..

Portugal - Bih
ono kaj su bosanci fulali na kraju tekme spada pod vjerovali ili ne, ali Portugalci su pokazali da su bolji i oslabljena BiH u uzvratu po meni nema preveć šansi. Jedno je dok se braniš a drugo dok treba na igrati na pobjedu a pri tome paziti da i ne primiš kojega. Ibričić je možda zajebo onaj gol ali po meni uz Salihovića danas njohov najbolji igrač. Džeko totalno loš, ne samo zbog ovoga na kraju nego je katastrofalno odigral celu tekmu... svaku loptu koju je dobil je upropastil jer za njega na terenu očito ne postoji niko drugi. I nije mi nikak jasno zakaj čiro drži Pjanića na klupi.

Rusija - Slovenija
Nakon kaj su rusi poveli 2-0, na terenu samo Slovenija i Rusi su sretni kaj nije bilo i 2-2 na kraju... ali ista stvar ko i pri Bosancima.. neznaju janezi igrati na pobjedu i tu Rusi prolaze.

Ove ostale 2 tekme nisam pratil ali nakon ovih rezultata mislim da su Ukrajinci i Francuzi već v JARu..
Chico Felipe Cayetano
Chico Felipe Cayetano
Znalac
Znalac

Broj postova : 132
Join date : 23.10.2009
Age : 37
Lokacija : Darkwood

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.