Lokalni-nogomet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svaka čast za forum !!!

2 posters

Go down

Svaka čast za forum !!! Empty Svaka čast za forum !!!

Postaj  shule sub 7 stu 2009 - 11:18

Evo da se i ja pridružim. Najprije sve pohvale adminu za ovaj forum. Drago mi je da ideja o lokalnom-nogometu nije umrla i da se priča nastavlja pa makar "samo" i u obliku ovog foruma. Ukoliko imate volju i interes za izradom portala ili nekakvog sajta, svakako možete računati na moju podršku. Na žalost, prepustio sam domenu lokalni-nogomet.com amerikancima, ali vam mogu dati lokalni-nogomet.info na raspolaganje ukoliko stvarno nešto želite pokrenuti. Iz vlastitog iskustva mogu poručiti da je interes stvarno jako velik, jer me mnoštvo ljudi zvalo da se to opet pokrene, ali na žalost nitko nije voljan pomoći da se to pokrene. U svakom slučaju podržavam ovu inicijativu s forumom.

Pozdrav svim članovima i jedno veeeeeeeliko SORRY svima koje sam razočarao i što je lokalni-nogomet.com ugašen. Jednostavno nije bilo drugog izbora.
shule
shule
Zabušant
Zabušant

Broj postova : 2
Join date : 07.11.2009

[Vrh] Go down

Svaka čast za forum !!! Empty Čestitke

Postaj  šeki ned 4 tra 2010 - 22:51

Bravo za sajt i admina, znam koliko znači odricanja za održavanje svega ovoga, ne samo u financijskom pogledu, ali možda je ovo jedini način da se progovori o nekim stvarima koje su "javna tajna". Još jedno, bravo.

šeki
Zabušant
Zabušant

Broj postova : 15
Join date : 17.02.2010
Age : 56
Lokacija : Đurđevac - Čepelovac

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.