Lokalni-nogomet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

12. kolo

4 posters

Go down

12. kolo Empty 12. kolo

Postaj  admin pet 6 stu 2009 - 11:02

Starigrad - Tomislav SIŽ
Hrvatski bojovnik - Hlebine
Prugovac - Mičetinac
Drava - GOŠK
Ratar - Močile
Gornja Rijeka - Reka
Jadran-Galeb - Podravec
admin
admin
Admin

Broj postova : 138
Join date : 22.10.2009
Age : 44
Lokacija : Đelekovec

http://www.lokalni-nogomet.org/

[Vrh] Go down

12. kolo Empty Re: 12. kolo

Postaj  Chico Felipe Cayetano pet 6 stu 2009 - 20:18

admin je napisao/la:
Jadran-Galeb - Podravec

x2 Very Happy
Chico Felipe Cayetano
Chico Felipe Cayetano
Znalac
Znalac

Broj postova : 132
Join date : 23.10.2009
Age : 37
Lokacija : Darkwood

[Vrh] Go down

12. kolo Empty Re: 12. kolo

Postaj  JuveS sub 7 stu 2009 - 17:23

Chico Felipe Cayetano je napisao/la:
admin je napisao/la:
Jadran-Galeb - Podravec

x2 Very Happy

makar je to naoko svim galebovcima smiješno...x2 ali trenuto je to sušta realnost...veći je koeficijent na 1 na domaćina...10,5 uplatite dok možete..a na x2 je smiješno malena kvota samo 1,03 Laughing Laughing Laughing
JuveS
JuveS
Tehničar
Tehničar

Broj postova : 50
Join date : 26.10.2009
Lokacija : K City

[Vrh] Go down

12. kolo Empty Re: 12. kolo

Postaj  Chico Felipe Cayetano ned 8 stu 2009 - 19:42

Starigrad - Tomislav SIŽ: 4-3
Hrvatski bojovnik - Hlebine: 7-0
Prugovac - Mičetinac: 3-2
Drava - GOŠK: 1-2
Ratar - Močile: 0-4
Gornja Rijeka - Reka: 2-1
Jadran-Galeb - Podravec: 0-0
Chico Felipe Cayetano
Chico Felipe Cayetano
Znalac
Znalac

Broj postova : 132
Join date : 23.10.2009
Age : 37
Lokacija : Darkwood

[Vrh] Go down

12. kolo Empty Re: 12. kolo

Postaj  admin ned 8 stu 2009 - 20:57

Još jedno kolo bez pobjede Jadran Galeba ali danas barem nismo primili gol što je za svaku pohvalu.Imali smo prečku,dvije stative a trebao je biti i jedanaesterac za nas nakon što je Slatina bio srušen u kaznenom prostoru i to od dvojice igrača ali to nije bilo dovoljno sucu Lovrekoviću da pokaže na bijelu točku.Gosti su solidno odigrali ali nisu pokazali ništa posebno.Evo danas sam dobio crveni karton nakon 20 godina igranja,drugi u seniorskoj karijeri.Sudac je bio posebna priča na današnjoj utakmici,tako loše suđenje,toliko krivih odluka da to više nije za vjerovati.Ne znam kome smo kaj skrivili da nas na svakoj utakmici toliko "uništavaju" suđenjem protiv nas.Meni je danas došlo da ga našamaram,nevjerovatno je koliko te jedan takav bezobrazni čovjek može iziritirati na utakmici svojim suđenjem i ponašanjem.Znam u šali reći da treba uvesti pravilo da prije utakmice na ulasku u svlačionice svaki sudac treba dobiti poštenu pljusku tek toliko da zna šta ga čeka poslije ako ne bude sudio kako treba.Kakvi likovi sve danas sude da to nije za povjerovati a ništa im ne možeš jer su zaštićeni kao lički medvjedi.A kaj je najgore još ti se smiju u lice i ponekad vrijeđaju pogrdnim izrazima.Vidim da se nitko drugi ništa ne žali na suđenje pa je to očito samo nama namjenjeno ove sezone.Čak i mislim da sam danas odigrao posljednju službenu utakmicu u karijeri jer više nemam snage,volje,želje i živaca se boriti protiv vjetrenjača a i godine su već tu...
admin
admin
Admin

Broj postova : 138
Join date : 22.10.2009
Age : 44
Lokacija : Đelekovec

http://www.lokalni-nogomet.org/

[Vrh] Go down

12. kolo Empty Re: 12. kolo

Postaj  JuveS ned 8 stu 2009 - 22:18

admin je napisao/la:Još jedno kolo bez pobjede Jadran Galeba ali danas barem nismo primili gol što je za svaku pohvalu.Imali smo prečku,dvije stative a trebao je biti i jedanaesterac za nas nakon što je Slatina bio srušen u kaznenom prostoru i to od dvojice igrača ali to nije bilo dovoljno sucu Lovrekoviću da pokaže na bijelu točku.Gosti su solidno odigrali ali nisu pokazali ništa posebno.Evo danas sam dobio crveni karton nakon 20 godina igranja,drugi u seniorskoj karijeri.Sudac je bio posebna priča na današnjoj utakmici,tako loše suđenje,toliko krivih odluka da to više nije za vjerovati.Ne znam kome smo kaj skrivili da nas na svakoj utakmici toliko "uništavaju" suđenjem protiv nas.Meni je danas došlo da ga našamaram,nevjerovatno je koliko te jedan takav bezobrazni čovjek može iziritirati na utakmici svojim suđenjem i ponašanjem.Znam u šali reći da treba uvesti pravilo da prije utakmice na ulasku u svlačionice svaki sudac treba dobiti poštenu pljusku tek toliko da zna šta ga čeka poslije ako ne bude sudio kako treba.Kakvi likovi sve danas sude da to nije za povjerovati a ništa im ne možeš jer su zaštićeni kao lički medvjedi.A kaj je najgore još ti se smiju u lice i ponekad vrijeđaju pogrdnim izrazima.Vidim da se nitko drugi ništa ne žali na suđenje pa je to očito samo nama namjenjeno ove sezone.Čak i mislim da sam danas odigrao posljednju službenu utakmicu u karijeri jer više nemam snage,volje,želje i živaca se boriti protiv vjetrenjača a i godine su već tu...

ovako da te ne poznam i da neznam tko si...rekao bi ti stari okani se nogometa i prestani...ali najbolji si nogometaš, tj polušpica u županiji i nadalje..pa sjeti se kaj su ti u velikoj gorici govorili "pa odkud je ovaj došao??iz prve lige"...tak da nemoj to uzimati srcu..napravil si početičku glupavu i mutavu grešku...ali nema veze kad si najjači i najbolji..i nemoj SRATI!!!!!!!!!!! i sad me moreš isključiti s neta
JuveS
JuveS
Tehničar
Tehničar

Broj postova : 50
Join date : 26.10.2009
Lokacija : K City

[Vrh] Go down

12. kolo Empty Re: 12. kolo

Postaj  kum-rum pet 22 sij 2010 - 0:48

JuveS je napisao/la:
admin je napisao/la:Još jedno kolo bez pobjede Jadran Galeba ali danas barem nismo primili gol što je za svaku pohvalu.Imali smo prečku,dvije stative a trebao je biti i jedanaesterac za nas nakon što je Slatina bio srušen u kaznenom prostoru i to od dvojice igrača ali to nije bilo dovoljno sucu Lovrekoviću da pokaže na bijelu točku.Gosti su solidno odigrali ali nisu pokazali ništa posebno.Evo danas sam dobio crveni karton nakon 20 godina igranja,drugi u seniorskoj karijeri.Sudac je bio posebna priča na današnjoj utakmici,tako loše suđenje,toliko krivih odluka da to više nije za vjerovati.Ne znam kome smo kaj skrivili da nas na svakoj utakmici toliko "uništavaju" suđenjem protiv nas.Meni je danas došlo da ga našamaram,nevjerovatno je koliko te jedan takav bezobrazni čovjek može iziritirati na utakmici svojim suđenjem i ponašanjem.Znam u šali reći da treba uvesti pravilo da prije utakmice na ulasku u svlačionice svaki sudac treba dobiti poštenu pljusku tek toliko da zna šta ga čeka poslije ako ne bude sudio kako treba.Kakvi likovi sve danas sude da to nije za povjerovati a ništa im ne možeš jer su zaštićeni kao lički medvjedi.A kaj je najgore još ti se smiju u lice i ponekad vrijeđaju pogrdnim izrazima.Vidim da se nitko drugi ništa ne žali na suđenje pa je to očito samo nama namjenjeno ove sezone.Čak i mislim da sam danas odigrao posljednju službenu utakmicu u karijeri jer više nemam snage,volje,želje i živaca se boriti protiv vjetrenjača a i godine su već tu...

ovako da te ne poznam i da neznam tko si...rekao bi ti stari okani se nogometa i prestani...ali najbolji si nogometaš, tj polušpica u županiji i nadalje..pa sjeti se kaj su ti u velikoj gorici govorili "pa odkud je ovaj došao??iz prve lige"...tak da nemoj to uzimati srcu..napravil si početičku glupavu i mutavu grešku...ali nema veze kad si najjači i najbolji..i nemoj SRATI!!!!!!!!!!! i sad me moreš isključiti s neta
e ovo sam tek danas videl pa te molim da ne kakiš jer ti bum poslal naseg dejvida

kum-rum
Zabušant
Zabušant

Broj postova : 8
Join date : 11.01.2010

[Vrh] Go down

12. kolo Empty Re: 12. kolo

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.