Lokalni-nogomet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tko će ovojiti ovogodišnju Ligu prvaka?

5 posters

Go down

Tko će ovojiti ovogodišnju Ligu prvaka?

Tko će ovojiti ovogodišnju Ligu prvaka? I_vote_lcap13%Tko će ovojiti ovogodišnju Ligu prvaka? I_vote_rcap 13% 
[ 1 ]
Tko će ovojiti ovogodišnju Ligu prvaka? I_vote_lcap0%Tko će ovojiti ovogodišnju Ligu prvaka? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Tko će ovojiti ovogodišnju Ligu prvaka? I_vote_lcap0%Tko će ovojiti ovogodišnju Ligu prvaka? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Tko će ovojiti ovogodišnju Ligu prvaka? I_vote_lcap38%Tko će ovojiti ovogodišnju Ligu prvaka? I_vote_rcap 38% 
[ 3 ]
Tko će ovojiti ovogodišnju Ligu prvaka? I_vote_lcap0%Tko će ovojiti ovogodišnju Ligu prvaka? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Tko će ovojiti ovogodišnju Ligu prvaka? I_vote_lcap0%Tko će ovojiti ovogodišnju Ligu prvaka? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Tko će ovojiti ovogodišnju Ligu prvaka? I_vote_lcap25%Tko će ovojiti ovogodišnju Ligu prvaka? I_vote_rcap 25% 
[ 2 ]
Tko će ovojiti ovogodišnju Ligu prvaka? I_vote_lcap24%Tko će ovojiti ovogodišnju Ligu prvaka? I_vote_rcap 24% 
[ 2 ]
Tko će ovojiti ovogodišnju Ligu prvaka? I_vote_lcap0%Tko će ovojiti ovogodišnju Ligu prvaka? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Tko će ovojiti ovogodišnju Ligu prvaka? I_vote_lcap0%Tko će ovojiti ovogodišnju Ligu prvaka? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Ukupno glasova : 8
 
 

Tko će ovojiti ovogodišnju Ligu prvaka? Empty Tko će ovojiti ovogodišnju Ligu prvaka?

Postaj  admin čet 5 stu 2009 - 22:40

Što mislite tko će osvojiti Ligu prvaka ove godine?

Obrazložite odgovor po mogućnosti...


Zadnja promjena: admin; pet 6 stu 2009 - 0:05; ukupno mijenjano 1 put.
admin
admin
Admin

Broj postova : 138
Join date : 22.10.2009
Age : 44
Lokacija : Đelekovec

http://www.lokalni-nogomet.org/

[Vrh] Go down

Tko će ovojiti ovogodišnju Ligu prvaka? Empty Re: Tko će ovojiti ovogodišnju Ligu prvaka?

Postaj  admin čet 5 stu 2009 - 22:45

Evo ja sam prvi odgovorio i glasao naravno za Real Madrid pošto za njih navijam a bilo bi vrijeme da konačno nešto osvoje u Europi.Još nisu pokazali kakva su momčad a ja mislim da mogu i da budu još puno bolji nego su trenutno,samo treba vremena za uigrati momčad i bit će to ponovno dobra ekipa sposobna za osvojiti trofeje.
admin
admin
Admin

Broj postova : 138
Join date : 22.10.2009
Age : 44
Lokacija : Đelekovec

http://www.lokalni-nogomet.org/

[Vrh] Go down

Tko će ovojiti ovogodišnju Ligu prvaka? Empty Re: Tko će ovojiti ovogodišnju Ligu prvaka?

Postaj  Bart Simpson pet 6 stu 2009 - 11:37

ma, prije bude Lyon prvak nego oni ak se skoro ne vrati Ronaldo
Bart Simpson
Bart Simpson
Zabušant
Zabušant

Broj postova : 14
Join date : 23.10.2009
Age : 30
Lokacija : Podravske Sesvete

[Vrh] Go down

Tko će ovojiti ovogodišnju Ligu prvaka? Empty Re: Tko će ovojiti ovogodišnju Ligu prvaka?

Postaj  JuveS pet 6 stu 2009 - 18:11

mislim da je chelsea trenutno nakompaktinija momčad i da ima mogućnosti osvojiti LP
gledajte realno svi imaju šanse to teško možemo odgovoriti...ali ako se malo bolje obrati pažnja chelsea je prije 2 godine izgubila nesretno na penale od manchester utd-a ,a prošle sezone od barcelone s onim glupim suđenjem...tako da mislim da je sad na njih red..treća sreća.. Laughing Laughing Laughing Laughing
JuveS
JuveS
Tehničar
Tehničar

Broj postova : 50
Join date : 26.10.2009
Lokacija : K City

[Vrh] Go down

Tko će ovojiti ovogodišnju Ligu prvaka? Empty Re: Tko će ovojiti ovogodišnju Ligu prvaka?

Postaj  Chico Felipe Cayetano pet 6 stu 2009 - 20:17

i ja sam tak nekaj htel napisati.. moj glas isto Lampardu i co. ... al nadam se da Real ili Juve moru konačno nekaj ozbiljnijeg napraviti.
Chico Felipe Cayetano
Chico Felipe Cayetano
Znalac
Znalac

Broj postova : 132
Join date : 23.10.2009
Age : 37
Lokacija : Darkwood

[Vrh] Go down

Tko će ovojiti ovogodišnju Ligu prvaka? Empty Re: Tko će ovojiti ovogodišnju Ligu prvaka?

Postaj  JuveS sub 7 stu 2009 - 0:44

Chico Felipe Cayetano je napisao/la:i ja sam tak nekaj htel napisati.. moj glas isto Lampardu i co. ... al nadam se da Real ili Juve moru konačno nekaj ozbiljnijeg napraviti.

ma real more on ima dobru ekipu..tj ima dobre pojedince oni moraju jos postati ekipa,..a juve juve još bojim se nije na toj razini..ali svako dobro svim klubovima ipak je ligu prvaka najljepse gledati pa nek bude čim više uzbuđenja
JuveS
JuveS
Tehničar
Tehničar

Broj postova : 50
Join date : 26.10.2009
Lokacija : K City

[Vrh] Go down

Tko će ovojiti ovogodišnju Ligu prvaka? Empty Re: Tko će ovojiti ovogodišnju Ligu prvaka?

Postaj  Dark Knight pet 8 sij 2010 - 10:06

admin je napisao/la:Evo ja sam prvi odgovorio i glasao naravno za Real Madrid pošto za njih navijam a bilo bi vrijeme da konačno nešto osvoje u Europi.Još nisu pokazali kakva su momčad a ja mislim da mogu i da budu još puno bolji nego su trenutno,samo treba vremena za uigrati momčad i bit će to ponovno dobra ekipa sposobna za osvojiti trofeje.

Evo ja sam glasal, i to za Inter. Real? Po mojem previše zvezdi na jednom mestu. a pokazali su da su bez ronalda uzasni. nemru gola zabiti ak njega nema. Nek se on ozljedi, Real je u banani. Ko bu gola zabil za njih? Svak im cast, ekipa je dobra kaj se tice imena, ali ove godine ipak mislim da nebudu bas daleko dogurali. A za Inter sam glasal jer imaju dobru ekipicu, i mislim da uz Barcelonu i Chelsea jedini imaju šanse nekaj napraviti. A možda bu neko sasvim deseti osvojil. Ja navijam za Barcelonu da obrani naslov.
Dark Knight
Dark Knight
Zabušant
Zabušant

Broj postova : 27
Join date : 07.01.2010
Age : 35
Lokacija : Gotham

[Vrh] Go down

Tko će ovojiti ovogodišnju Ligu prvaka? Empty Re: Tko će ovojiti ovogodišnju Ligu prvaka?

Postaj  Chico Felipe Cayetano uto 20 tra 2010 - 17:35

polufinale: Bayern - Lyon.. a nijednog nema u anketi... Very Happy
Chico Felipe Cayetano
Chico Felipe Cayetano
Znalac
Znalac

Broj postova : 132
Join date : 23.10.2009
Age : 37
Lokacija : Darkwood

[Vrh] Go down

Tko će ovojiti ovogodišnju Ligu prvaka? Empty Re: Tko će ovojiti ovogodišnju Ligu prvaka?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.