Lokalni-nogomet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sustav natjecanja

3 posters

Go down

Sustav natjecanja Empty Sustav natjecanja

Postaj  admin uto 27 lis 2009 - 12:37

Što mislite o novom sustavu natjecanja u županijskim ligama? Da li je dobro to kaj su razdvojili 3.ŽNL na tri skupine i koliko je to održivo?

Ja mislim da su to malo glupo napravili i da bi već ak rade neke promjene trebali krenuti odmah od 1.ŽNL ili prvu županijsku ostaviti takvu kakva je a drugu razdjeliti na skupine po gradovima.
admin
admin
Admin

Broj postova : 138
Join date : 22.10.2009
Age : 44
Lokacija : Đelekovec

http://www.lokalni-nogomet.org/

[Vrh] Go down

Sustav natjecanja Empty Re: Sustav natjecanja

Postaj  Dark Knight pet 8 sij 2010 - 20:55

admin je napisao/la:Što mislite o novom sustavu natjecanja u županijskim ligama? Da li je dobro to kaj su razdvojili 3.ŽNL na tri skupine i koliko je to održivo?

Ja mislim da su to malo glupo napravili i da bi već ak rade neke promjene trebali krenuti odmah od 1.ŽNL ili prvu županijsku ostaviti takvu kakva je a drugu razdjeliti na skupine po gradovima.

Ja mislim da su to jako glupo napravili. ustvari oni bi nekaj hteli napraviti ali jos ni sami neznaju kaj. sve se bojim kaj bu s te naše 1.žnl ispalo.
Dark Knight
Dark Knight
Zabušant
Zabušant

Broj postova : 27
Join date : 07.01.2010
Age : 35
Lokacija : Gotham

[Vrh] Go down

Sustav natjecanja Empty Treća liga

Postaj  šeki ned 4 tra 2010 - 22:37

Totalni promašaj, a je li netko zna zakaj nije bilo Plenumo prije početka proljetnog dijela? Je li i tu nekaj ne štima?

šeki
Zabušant
Zabušant

Broj postova : 15
Join date : 17.02.2010
Age : 56
Lokacija : Đurđevac - Čepelovac

[Vrh] Go down

Sustav natjecanja Empty Re: Sustav natjecanja

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.