Lokalni-nogomet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prognoze

4 posters

Go down

Prognoze Empty Prognoze

Postaj  JuveS uto 27 lis 2009 - 12:16

M. Llodra - L. Ouahab 1 @ 1,30 HL

Michael Llodra, 28 godina, trenutno 118 igrac svijeta, ove godine itekako pao na ATP listi, sto zbog slabijih nastupa, sto zbog povreda koje ga prate skoro citavu godinu. Ljevoruki Francuz, itekako ubitacnog prvog servisa, jedan od rijetkih igraca koji jos uvijek praktikuju servis & volej igru. Ove godine Hard 7-9, Indoors 9-5. U dvorani je i igrao solidno tokom godine, tako drugo kolo Rotterdama poraz od Monfilsa, onda cak i finale Marseillea gdje nije mogao protiv Tsonge, a prije toga je dobio De Voesta, Matheiua, Youhnog, te Simona. Onda drugo kolo Metza, te prvo Sangaja i prosle sedmice 1/2 CH u Orleansu, poraz u tri seta od Malissea. Njegov protivnik u prvom kolu Lyona je, Alzirac Lamine Ouahab, inace ne radi se o bas jakom turniru, s obzirom da je cak Ouahab upao na turnir bez kvala, isto kao i Llodra, iako bi on vjerovatno i dobio WC. Inace Alzirac, jedan klasicni zemljas, sljaker iako mu nastupi na brzim podlogama nisu strani, Hard ove godine 7-4, u dvorani u zadnje 2 godine ima 3-8, a igrace koje je pobjedjivao stvarno nisu vrijedni spomena. Ove godine na hardu, lagano gubio od iole jacih igraca, kao sto su Mahut, Mayer, K. Beck. Sve u svemu, Llodra igra pred svojim navijacima, igru u dvorani itekako voli, te posebno turnire u Francuskoj, sto svjedoci i finale Marseilla, igra onako u solidnoj formi, 1/2 Orleansa, dok Ouhab je igrao samo clay u zadnja 4 mjeseca, a ionako nema nekih zapazenih meceva na brzim podlogama.

evo ja sam iskopal jednu analizu pa da otvorimo bar tu temu...bar ja mislim da bu ovo lagano dobil bez obzira kaj je koeficjent relativno mali
JuveS
JuveS
Tehničar
Tehničar

Broj postova : 50
Join date : 26.10.2009
Lokacija : K City

[Vrh] Go down

Prognoze Empty Re: Prognoze

Postaj  Chico Felipe Cayetano uto 27 lis 2009 - 23:07

Srijeda:

Unicaja - Olympiacos 2 (1.70)

.. solidan koeficijent a mislim da je zicer..
Chico Felipe Cayetano
Chico Felipe Cayetano
Znalac
Znalac

Broj postova : 132
Join date : 23.10.2009
Age : 37
Lokacija : Darkwood

[Vrh] Go down

Prognoze Empty Re: Prognoze

Postaj  Chico Felipe Cayetano čet 29 lis 2009 - 0:17

eee, al sam se proslavil s prognozom.. Embarassed Embarassed


bolje da pod ovom temom više ne pišem

.. idem se rađe primiti knjige.. study lol!
Chico Felipe Cayetano
Chico Felipe Cayetano
Znalac
Znalac

Broj postova : 132
Join date : 23.10.2009
Age : 37
Lokacija : Darkwood

[Vrh] Go down

Prognoze Empty Re: Prognoze

Postaj  JuveS pet 30 lis 2009 - 18:37

Chico Felipe Cayetano je napisao/la:eee, al sam se proslavil s prognozom.. Embarassed Embarassed


bolje da pod ovom temom više ne pišem

.. idem se rađe primiti knjige.. study lol!

kompa tak i ja - jebenu kladu stalno nekaj pregledavam a knjigu sam već zaboravil kak izgleda
JuveS
JuveS
Tehničar
Tehničar

Broj postova : 50
Join date : 26.10.2009
Lokacija : K City

[Vrh] Go down

Prognoze Empty Re: Prognoze

Postaj  Exitor Cugy pon 9 stu 2009 - 1:28

Basel - Xamax 1 - 1,50

Utakmica Basela i Xamaxa derbi je 16. kola švicarskog nogometnog prvenstva u kojem ulogu favorita ima domaća momčad...

Prošlosezonski viceprvak bez sumnje je uglednija momčad od Xamaxa, a njegovi rezultati u posljednje vrijeme su impresivni. Tako je Basel nanizao šest pobjeda u posljednjih sedam utakmica (u svim natjecanjima), a u spomenutom periodu niti jednom nije zabio manje od dva gola u utakmici.

Basel (2. na ljestvici) se tako približio liderima Young Boysima, na sedam bodova zaostatka, te pobjedom nad Xamaxom (trećeplasirana momčad ljestvice) ima priliku dodato pojačati pritisak nad sastavom iz Berna.

Bivši klub aktualnog bosansko-hercegovačkog, a bivšeg hrvatskog izbornika Ćire Blaževića, ne zna za pobjedu u zadnja tri prvenstvena susreta (dva remija i poraz), a na gostovanju kod Basela poražen je u tri posljednja navrata.

Hrvatski napadač Mario Gavranović drugi je najbolji napadač Xamaxa s osam postignutih golova, ali niti on neće spasiti svoju momčad od razigranog Basela.

ja bum ovo ispratil z većom lovom
Exitor Cugy
Exitor Cugy
Zabušant
Zabušant

Broj postova : 25
Join date : 23.10.2009
Age : 32
Lokacija : Podravske Sesvete

[Vrh] Go down

Prognoze Empty Re: Prognoze

Postaj  Exitor Cugy pet 13 stu 2009 - 2:01

Exitor Cugy je napisao/la:Basel - Xamax 1 - 1,50

Utakmica Basela i Xamaxa derbi je 16. kola švicarskog nogometnog prvenstva u kojem ulogu favorita ima domaća momčad...

Prošlosezonski viceprvak bez sumnje je uglednija momčad od Xamaxa, a njegovi rezultati u posljednje vrijeme su impresivni. Tako je Basel nanizao šest pobjeda u posljednjih sedam utakmica (u svim natjecanjima), a u spomenutom periodu niti jednom nije zabio manje od dva gola u utakmici.

Basel (2. na ljestvici) se tako približio liderima Young Boysima, na sedam bodova zaostatka, te pobjedom nad Xamaxom (trećeplasirana momčad ljestvice) ima priliku dodato pojačati pritisak nad sastavom iz Berna.

Bivši klub aktualnog bosansko-hercegovačkog, a bivšeg hrvatskog izbornika Ćire Blaževića, ne zna za pobjedu u zadnja tri prvenstvena susreta (dva remija i poraz), a na gostovanju kod Basela poražen je u tri posljednja navrata.

Hrvatski napadač Mario Gavranović drugi je najbolji napadač Xamaxa s osam postignutih golova, ali niti on neće spasiti svoju momčad od razigranog Basela.

ja bum ovo ispratil z većom lovom

4-1 - prošo moj par
Exitor Cugy
Exitor Cugy
Zabušant
Zabušant

Broj postova : 25
Join date : 23.10.2009
Age : 32
Lokacija : Podravske Sesvete

[Vrh] Go down

Prognoze Empty Re: Prognoze

Postaj  Chico Felipe Cayetano pet 13 stu 2009 - 23:34

evo jedan od ovog tjedna.. nije puno, ali..

[You must be registered and logged in to see this link.]
Chico Felipe Cayetano
Chico Felipe Cayetano
Znalac
Znalac

Broj postova : 132
Join date : 23.10.2009
Age : 37
Lokacija : Darkwood

[Vrh] Go down

Prognoze Empty Re: Prognoze

Postaj  Chico Felipe Cayetano pet 13 stu 2009 - 23:52

kaj mislite o sljedečim parovima, kak bu završilo? :

Bosna - Cibona
Zagreb - Cedevita
Barcelona - Tau Ceramica
Cipar - Hrvatska
Rusija - Slovenija

Trebam stručno mišljenje!
Smile Smile

Jel favoriti dobivaju ili bi moglo biti iznenađenja? .. ja mislim da bi to trebalo biti 2, 1, 1, 2, 1.. scratch
Chico Felipe Cayetano
Chico Felipe Cayetano
Znalac
Znalac

Broj postova : 132
Join date : 23.10.2009
Age : 37
Lokacija : Darkwood

[Vrh] Go down

Prognoze Empty Re: Prognoze

Postaj  Chico Felipe Cayetano ned 15 stu 2009 - 2:02

Chico Felipe Cayetano je napisao/la:kaj mislite o sljedečim parovima, kak bu završilo? :

Bosna - Cibona
Zagreb - Cedevita
Barcelona - Tau Ceramica
Cipar - Hrvatska
Rusija - Slovenija


[You must be registered and logged in to see this link.]
Chico Felipe Cayetano
Chico Felipe Cayetano
Znalac
Znalac

Broj postova : 132
Join date : 23.10.2009
Age : 37
Lokacija : Darkwood

[Vrh] Go down

Prognoze Empty Re: Prognoze

Postaj  Chico Felipe Cayetano pon 16 stu 2009 - 0:18

nije da se hvalim ali 3 dana zaredom... jako dobro...

[You must be registered and logged in to see this link.]
Chico Felipe Cayetano
Chico Felipe Cayetano
Znalac
Znalac

Broj postova : 132
Join date : 23.10.2009
Age : 37
Lokacija : Darkwood

[Vrh] Go down

Prognoze Empty Re: Prognoze

Postaj  Bart Simpson pon 16 stu 2009 - 0:39

Chico Felipe Cayetano je napisao/la:nije da se hvalim ali 3 dana zaredom... jako dobro...

[You must be registered and logged in to see this link.]

Zagreb u zadnjim sekundama Very Happy Very Happy Very Happy
Bart Simpson
Bart Simpson
Zabušant
Zabušant

Broj postova : 14
Join date : 23.10.2009
Age : 30
Lokacija : Podravske Sesvete

[Vrh] Go down

Prognoze Empty Re: Prognoze

Postaj  Exitor Cugy pon 16 stu 2009 - 0:40

Chico Felipe Cayetano je napisao/la:nije da se hvalim ali 3 dana zaredom... jako dobro...

[You must be registered and logged in to see this link.]

parovi D i E potpuno nepotrebni
Exitor Cugy
Exitor Cugy
Zabušant
Zabušant

Broj postova : 25
Join date : 23.10.2009
Age : 32
Lokacija : Podravske Sesvete

[Vrh] Go down

Prognoze Empty Re: Prognoze

Postaj  Chico Felipe Cayetano pon 16 stu 2009 - 13:19

Exitor Cugy je napisao/la:
Chico Felipe Cayetano je napisao/la:nije da se hvalim ali 3 dana zaredom... jako dobro...

[You must be registered and logged in to see this link.]

parovi D i E potpuno nepotrebni

mislil sam odigrati samo A, B i F ali uz par Monfils - Đoković trebalo je na listiću biti još najmanje 5 parova tak da sam ove C, D i E del samo radi formalnosti.
Chico Felipe Cayetano
Chico Felipe Cayetano
Znalac
Znalac

Broj postova : 132
Join date : 23.10.2009
Age : 37
Lokacija : Darkwood

[Vrh] Go down

Prognoze Empty Re: Prognoze

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.