Lokalni-nogomet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk

5 posters

Go down

Hajduk Empty Hajduk

Postaj  admin pet 23 lis 2009 - 16:28

Ovdje sve vezano uz Hajduk
admin
admin
Admin

Broj postova : 138
Join date : 22.10.2009
Age : 44
Lokacija : Đelekovec

http://www.lokalni-nogomet.org/

[Vrh] Go down

Hajduk Empty Re: Hajduk

Postaj  admin ned 25 lis 2009 - 0:02

Karlovac - Hajduk 1:0

Ne znam kaj bi rekel za Hajduk ove sezone.Imaju čist solidnu ekipu a rezultati su v k.... Valjda im predstavlja problem i to kaj imaju 46 igrača pod ugovorom.Uglavnom šteta jer bu pak prvak rešen puno prije kraja prvenstva.
admin
admin
Admin

Broj postova : 138
Join date : 22.10.2009
Age : 44
Lokacija : Đelekovec

http://www.lokalni-nogomet.org/

[Vrh] Go down

Hajduk Empty Re: Hajduk

Postaj  Exitor Cugy ned 25 lis 2009 - 0:03

Ja mislim da budo oni do kraja sezone igrali zabadav ko ovi naši igrači z županijski klubov ak ovak nastave igrati
Exitor Cugy
Exitor Cugy
Zabušant
Zabušant

Broj postova : 25
Join date : 23.10.2009
Age : 32
Lokacija : Podravske Sesvete

[Vrh] Go down

Hajduk Empty Re: Hajduk

Postaj  Bart Simpson ned 25 lis 2009 - 0:17

šaka jada
Bart Simpson
Bart Simpson
Zabušant
Zabušant

Broj postova : 14
Join date : 23.10.2009
Age : 30
Lokacija : Podravske Sesvete

[Vrh] Go down

Hajduk Empty Re: Hajduk

Postaj  JuveS pon 26 lis 2009 - 21:41

stvarno u hrvatskoj i hajduk i dinamo za kurac..jbt dinamo je tolko superiorniji a sad već par tekmi ništ
JuveS
JuveS
Tehničar
Tehničar

Broj postova : 50
Join date : 26.10.2009
Lokacija : K City

[Vrh] Go down

Hajduk Empty Re: Hajduk

Postaj  Chico Felipe Cayetano pon 26 lis 2009 - 22:00

JuveS je napisao/la:stvarno u hrvatskoj i hajduk i dinamo za kurac..jbt dinamo je tolko superiorniji a sad već par tekmi ništ

mislim da se Dinamo malo zasitil HNL-a.. mislim da su zadnje 2 prvenstvene tekme nisu dali niti 50% onoga kaj znaju i moru.. tak je bilo i lani.. nakon odličnoga početka, malo su pali, pa ih je Hajduk stigel, al dok je trebalo potegli su i osvojili.. i sad je već prvenstvo praktički rešeno..

a kaj je Hajduka tiče, uopče mi nisu jasni... imaju odlične uvijete, odlične igrače (po imenima odma iza Dinama) al jednostavno ih nejde (meni drago zbog toga Twisted Evil )

Ibro je među boljima v bosanskoj repki a v Hajduku je totalno loš v zadnjih par tekmi, Sharbiniji se nikak nemru uklopiti a Subašić nemre obraniti apsolutno ništ...
Chico Felipe Cayetano
Chico Felipe Cayetano
Znalac
Znalac

Broj postova : 132
Join date : 23.10.2009
Age : 37
Lokacija : Darkwood

[Vrh] Go down

Hajduk Empty Re: Hajduk

Postaj  JuveS pon 26 lis 2009 - 22:03

Chico Felipe Cayetano je napisao/la:
JuveS je napisao/la:stvarno u hrvatskoj i hajduk i dinamo za kurac..jbt dinamo je tolko superiorniji a sad već par tekmi ništ

mislim da se Dinamo malo zasitil HNL-a.. mislim da su zadnje 2 prvenstvene tekme nisu dali niti 50% onoga kaj znaju i moru.. tak je bilo i lani.. nakon odličnoga početka, malo su pali, pa ih je Hajduk stigel, al dok je trebalo potegli su i osvojili.. i sad je već prvenstvo praktički rešeno..

a kaj je Hajduka tiče, uopče mi nisu jasni... imaju odlične uvijete, odlične igrače (po imenima odma iza Dinama) al jednostavno ih nejde (meni drago zbog toga Twisted Evil )

Ibro je među boljima v bosanskoj repki a v Hajduku je totalno loš v zadnjih par tekmi, Sharbiniji se nikak nemru uklopiti a Subašić nemre obraniti apsolutno ništ...


sve to stoji kaj si rekel..ali iz toga svega samo čovjek može skomentirati da naš hrvatski klupski nogomet propada i propada
JuveS
JuveS
Tehničar
Tehničar

Broj postova : 50
Join date : 26.10.2009
Lokacija : K City

[Vrh] Go down

Hajduk Empty Re: Hajduk

Postaj  admin sub 31 lis 2009 - 22:38

Hajduk - Dinamo 2:1

Današnji "derbi" je odigran u otužnoj atmosferi a takvo je bilo i prvo poluvrijeme.Drugi dio je bio puno bolji i Hajduk je zasluženo pobjedil,trebala je biti i veća razlika.Dinamo igra stvarno sve lošije i lošije,utapljaju se u sivilo maestralne Lige 16.
admin
admin
Admin

Broj postova : 138
Join date : 22.10.2009
Age : 44
Lokacija : Đelekovec

http://www.lokalni-nogomet.org/

[Vrh] Go down

Hajduk Empty Re: Hajduk

Postaj  JuveS ned 1 stu 2009 - 17:54

sad bu trebalo samo trpati protiv dinama u ligi uefa
JuveS
JuveS
Tehničar
Tehničar

Broj postova : 50
Join date : 26.10.2009
Lokacija : K City

[Vrh] Go down

Hajduk Empty Re: Hajduk

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.