Parovi 11.kola - Utakmice počinju u 14:30

Graničar L - Mladost MO 2:1
Borac - Graničar Đ 3:0
Sabarija - Tomislav 3:1
Miklinovec - Drava 0:0

Mislim da bi Mladost MO mogla izgubiti prve bodove u ovom prvenstvu a derbi začelja u Subotici će ili malo pokrenuti ili prikovati za dno Tomislav iz Drnja.

Zadnja promjena: Admin; ned 25 lis 2009 - 19:52; ukupno mijenjano 3 put/a.

[Vrh] Go down

11.kolo - 25.10.2009. Empty Re: 11.kolo - 25.10.2009.

Postaj  ibrakadabra04 sub 24 lis 2009 - 12:32

Vodeći trojac ima dosta zahtjevne utakmice ovo kolo, moglo bi biti svakakvih iznenađenja. Osvit bez Glavaka ujutro će voditi tešku bitku da probije Viktoriju ali naravno, dok je Ibrakadabra vođa navale nema zime za navijače Osvita!!! Laughing A poslije svi u Legrad i drukamo za domaćina, da se barem dobro potuku sa favoriziranim gostima. I pozdrav kreatoru stranice, koja nam omogućuje piskaranje o najvažnijoj stvari na svijetu. Drugi petak ja plaćam pivu Cool

Zabušant
Zabušant

Join date : 24.10.2009
Age : 53
Lokacija : La Masia

Postaj  rocky ned 25 lis 2009 - 14:14

Veliko iznenađenje u Đelekovcu i neočekivani poraz Osvita, ali samo za one koji nisu bili na utakmici. Jer, Đelekovčani su igralo katastrofalno loše, a Vojakovčani za nijansu bolje i zasluženo pobijedili mada je moglo biti i drugačije. Glavni sudac Stankir fenomenalno i bez greške odvodio susret. Smile
rocky
rocky
Zabušant
Zabušant

Broj postova : 11

Postaj  admin ned 25 lis 2009 - 14:31

Pa ne bi baš rekel da su igrali katastrofalno a još manje da je Viktorija bila bolja.Osvit je imal više šansi a gosti su zabili prvi gol s penala koji je došel iz vedra neba jer se Pavleku lopta od noge odbila u ruku a nigdi nije bilo blizu niti jednog gostujućeg igrača.Drugi gol su zabili u 90.min iz kontre nakon kaj je Osvit stisnul al bez ideje u napadu pa im se to osvetilo na kraju.Treba spomenuti fenomenalni gol Celiščaka za 1:1 koji je povukao loptu od centra i uočio da je golman izašao sa vrata pa ga je spektakularnim lob udarcem savladao sa 40-ak metara.
admin
admin
Admin

Age : 44

Postaj  Chico Felipe Cayetano ned 25 lis 2009 - 16:14

rocky je napisao/la: Jer, Đelekovčani su igralo katastrofalno loše, a Vojakovčani za nijansu bolje i zasluženo pobijedili mada je moglo biti i drugačije. Glavni sudac Stankir fenomenalno i bez greške odvodio susret. Smile

Neznam na kojoj si ti utakmici bil.. scratch

.. neznam gde ima viŠe neistine.. v ovom prvom djelu o tome ko je bil bolji ili tu gde pišeš o fenomenalnom stankiru.. Question

.. istina je da je Vojakovec 3 put pucal na Osvitov gol a da je Osvit napadal 90 minuta i fulal par stopostotnih prilika..

.. al ipak je Vojakovec zasluženo pobijedil.. to stoji.

Postaj  fajda_20 ned 25 lis 2009 - 21:03

Borac - Graničar ( Đ ) 3-0 ...strijelci: Balaško 11m, Šteingel, Klasić... kod Graničara u ranoj fazi utakmice isključen Skukan što je dosta utjecalo na rezultat,gosti su bili dosta nabrijani na Podravsku Barcu ... hehe Very Happy ...i napokon kiks Mladost (MO), u slijedećem kolu podravski el classico...izravan derbi za prvo mjesto Wink

Postaj  ibrakadabra04 ned 25 lis 2009 - 21:57

Osvit je danas stvarno kiksao, unatoč gomili prilika... ali jebiga, ne broje se prilike nego golovi... stvarno spektakularan gol Celiščaka, ali trebalo se to riješiti u prvom poluvremenu.. malo nesreće za Osvit i puno sreće za goste i to je nogomet... ima još dosta kola... Legrad zasluženo pobijedio, više želje su uložili, sve ostalo su bajke...

Zabušant
Zabušant

Age : 53

Postaj  rocky pon 26 lis 2009 - 0:10

Chico Felipe Cayetano je napisao/la:

Bio sam na utakmici na kojoj i ti, ali za razliku od tebe gledam na stvari iz neutralnog (čitaj objektivnog) kuta.
Prvo, nisam napisao da je netko bio bolji, nego da su domaći igrali katastrofalno loše, a gosti malo manje katastrofalno iz razloga što su imali manje prilika i samim time manje njih promašili (točnije u 19. minuti Piškorić išao sam prema Pavliću i uplašio se da ne zabije pa je pljunuo na loptu s 16 metara, u 75. minuti Pavlić krajnjim naporom vadi loptu ispod grede nakon što je Bartolec glavom pucao iz blizine i neshvatljivo Piškorić se kod rezultata 1:1 kad je krenuo prema Pavliću spotaknuo o loptu kad je već bio 10 metara ispred svih igrača Osvita).
Drugo, ne vidim razloga da suđenje Stankira ne ocijenim odličnim jer se za razliku od drugih sudaca nije uplašio domaćeg pritiska, tj. sudio je 50-50 što je za momčad koja gostuje u Đelekovcu ravno dobitku na lutriji. Što se tiče penala, čisti ko suza, lopta ubačena s 30-ak metara i Pavlek se s loptom napucao u ruku. Ali zato se proslavio prvi pomoćni sudac Presečan kod rezultata 1:1 jer nije digao čisto zaleđe Kokaloviću koji je srećom (po regularnost utakmice) promašio prazan gol. cheers
rocky
rocky
Zabušant
Zabušant

Postaj  Chico Felipe Cayetano pon 26 lis 2009 - 18:58

rocky je napisao/la: tj. sudio je 50-50 što je za momčad koja gostuje u Đelekovcu ravno dobitku na lutriji.

morem se složiti sa svim kaj si napisal ali ovo nikak ne stoji... pitaj ljude koji su redovito na domaćim Osvitovim tekmama kolko suci pomažu Osvitu.. pogotovo Sminderovac, Havaić i Šimčić..