Lokalni-nogomet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Transferi

+5
Dark Knight
raptor7
admin
Exitor Cugy
marek123
9 posters

Go down

Transferi Empty Transferi

Postaj  marek123 pet 23 lis 2009 - 11:40

Makar je možda malo rano za ovu temu al sad bi mogli već početi igrači prelaziti u druge klubove pošto nekima završava prvenstvo.Za Miklinovec su protiv Osvita igrali Ledinski iz Sabarije i Gregur iz Borca.Čul sam da su prešli u Miklinovec.

marek123
Zabušant
Zabušant

Broj postova : 6
Join date : 22.10.2009

[Vrh] Go down

Transferi Empty Re: Transferi

Postaj  Exitor Cugy pet 23 lis 2009 - 20:24

I v P. Sesvetam se bu nekaj zanjimljivo dogodilo, al sve u svoje vreme se bu saznalo Smile
Exitor Cugy
Exitor Cugy
Zabušant
Zabušant

Broj postova : 25
Join date : 23.10.2009
Age : 32
Lokacija : Podravske Sesvete

[Vrh] Go down

Transferi Empty Re: Transferi

Postaj  admin ned 25 lis 2009 - 20:11

Bivši trener i igrač Tehnike Damir Perić dolazi u Jadran Galeb a još bi trebalo doći par igrača.
admin
admin
Admin

Broj postova : 138
Join date : 22.10.2009
Age : 44
Lokacija : Đelekovec

http://www.lokalni-nogomet.org/

[Vrh] Go down

Transferi Empty Re: Transferi

Postaj  raptor7 pon 26 lis 2009 - 16:39

napokon......inace je Jadran-Galeb u velikim sranjima......nikoga nemogu dobiti.....samo par ih zna igrati...npr.PEPI;RAJIĆ

raptor7
Zabušant
Zabušant

Broj postova : 6
Join date : 26.10.2009

[Vrh] Go down

Transferi Empty Transferi

Postaj  Dark Knight ned 10 sij 2010 - 21:02

Kolko sam čul, Drnje slaže dobru ekipu za drugu polusezonu. Izgleda da dečki rade sve samo da ostanu u 1.žnl
Dark Knight
Dark Knight
Zabušant
Zabušant

Broj postova : 27
Join date : 07.01.2010
Age : 35
Lokacija : Gotham

[Vrh] Go down

Transferi Empty Re: Transferi

Postaj  Chico Felipe Cayetano ned 10 sij 2010 - 22:35

miha je napisao/la:Kolko sam čul, Drnje slaže dobru ekipu za drugu polusezonu. Izgleda da dečki rade sve samo da ostanu u 1.žnl

ko je došel? Ja sam čul da im je došel Mikolaj kao trener/igrač.
Chico Felipe Cayetano
Chico Felipe Cayetano
Znalac
Znalac

Broj postova : 132
Join date : 23.10.2009
Age : 37
Lokacija : Darkwood

[Vrh] Go down

Transferi Empty Re: Transferi

Postaj  Dark Knight uto 12 sij 2010 - 1:37

Da Mikulaj. Ima još jedan igrač koji bi trebal biti najzvučnije pojačanje, ali sve u svoje vreme. ako dečki misle ostati v ligi onda moraju dopelati još nekoga a ne samo mikulaja. Nije bas tolko dobar
Dark Knight
Dark Knight
Zabušant
Zabušant

Broj postova : 27
Join date : 07.01.2010
Age : 35
Lokacija : Gotham

[Vrh] Go down

Transferi Empty Re: Transferi

Postaj  admin sri 20 sij 2010 - 23:51

miha je napisao/la:Da Mikulaj. Ima još jedan igrač koji bi trebal biti najzvučnije pojačanje, ali sve u svoje vreme. ako dečki misle ostati v ligi onda moraju dopelati još nekoga a ne samo mikulaja. Nije bas tolko dobar

To bi trebal biti Mario Rac kolko sam čul...uzel je novce unapred i dal papire Pilcu a sad se predomislil i htel bi papire natrag al je lovu već spiskal i od papiri očito ništ.Takva priča kruži...sad dal je istina,to je pitanje.
admin
admin
Admin

Broj postova : 138
Join date : 22.10.2009
Age : 44
Lokacija : Đelekovec

http://www.lokalni-nogomet.org/

[Vrh] Go down

Transferi Empty Re: Transferi

Postaj  kum-rum pet 22 sij 2010 - 1:02

raptor7 je napisao/la:napokon......inace je Jadran-Galeb u velikim sranjima......nikoga nemogu dobiti.....samo par ih zna igrati...npr.PEPI;RAJIĆ
koj ti k.... znas u kakvim je JG govnima

kum-rum
Zabušant
Zabušant

Broj postova : 8
Join date : 11.01.2010

[Vrh] Go down

Transferi Empty Re: Transferi

Postaj  Dark Knight ned 24 sij 2010 - 20:27

admin je napisao/la:
miha je napisao/la:Da Mikulaj. Ima još jedan igrač koji bi trebal biti najzvučnije pojačanje, ali sve u svoje vreme. ako dečki misle ostati v ligi onda moraju dopelati još nekoga a ne samo mikulaja. Nije bas tolko dobar

To bi trebal biti Mario Rac kolko sam čul...uzel je novce unapred i dal papire Pilcu a sad se predomislil i htel bi papire natrag al je lovu već spiskal i od papiri očito ništ.Takva priča kruži...sad dal je istina,to je pitanje.

Pa recimo da je Rac, a to da se predomislil i da je zel pare unapred baš i ne vjerujem. A zna možda neko kaj je sad s lončarom i glavakom? Su otišli kam ili ne? Lončar je malo v Imbriovcu, a malo v Dubravi.
Dark Knight
Dark Knight
Zabušant
Zabušant

Broj postova : 27
Join date : 07.01.2010
Age : 35
Lokacija : Gotham

[Vrh] Go down

Transferi Empty Re: Transferi

Postaj  ibrakadabra04 uto 2 vel 2010 - 14:25

i službena potvrda nagađanja koja zabavljaju lokalnu nogometnu javnost, Glavak u Imbriovcu, Lončar u Malom Otoku a Osvit na prvom mjestu Very Happy

ibrakadabra04
Zabušant
Zabušant

Broj postova : 14
Join date : 24.10.2009
Age : 53
Lokacija : La Masia

[Vrh] Go down

Transferi Empty Re: Transferi

Postaj  admin čet 18 vel 2010 - 21:44

Je to Šola stigel v Osvit ili je na "probi" samo???
admin
admin
Admin

Broj postova : 138
Join date : 22.10.2009
Age : 44
Lokacija : Đelekovec

http://www.lokalni-nogomet.org/

[Vrh] Go down

Transferi Empty Re: Transferi

Postaj  Dark Knight pet 19 vel 2010 - 2:50

admin je napisao/la:Je to Šola stigel v Osvit ili je na "probi" samo???

Ja sam čul da je došel.
Dark Knight
Dark Knight
Zabušant
Zabušant

Broj postova : 27
Join date : 07.01.2010
Age : 35
Lokacija : Gotham

[Vrh] Go down

Transferi Empty Re: Transferi

Postaj  Dark Knight pet 19 vel 2010 - 2:51

ibrakadabra04 je napisao/la:i službena potvrda nagađanja koja zabavljaju lokalnu nogometnu javnost, Glavak u Imbriovcu, Lončar u Malom Otoku a Osvit na prvom mjestu Very Happy

JaJa ipak mislim da su oba dvojica na kraju završili u Borcu...Neznam kaj će im tolke zvezde
Dark Knight
Dark Knight
Zabušant
Zabušant

Broj postova : 27
Join date : 07.01.2010
Age : 35
Lokacija : Gotham

[Vrh] Go down

Transferi Empty Re: Transferi

Postaj  ibrakadabra04 pet 19 vel 2010 - 14:44

da, Šola je u Osvitu i službeno, a Glavak i Lončar su u Imbriovcu. Napisao sam za Lončara kad je još pregovarao sa Malim Otokom, sad je službeno, oba su u Borcu. Zvijezde su na nebu a u Imbriovcu su samo prosječni županijski nogometaši, takvih ima u jami koliko hoćete. A osim toga, to treba potvrditi na terenu, a to je najteži dio, pogotovo dok se smatraš najboljim i nepobjedivim, sad budu svi išli na nož protiv njih, a također, dosta momčadi se pojačalo pa nebude sve lagana šetnjica, bez obzira kaj imaju najjaču momčad na papiru.

ibrakadabra04
Zabušant
Zabušant

Broj postova : 14
Join date : 24.10.2009
Age : 53
Lokacija : La Masia

[Vrh] Go down

Transferi Empty Re: Transferi

Postaj  Dark Knight pet 19 vel 2010 - 14:59

Da samo kaj ti svi igrači misle da moru sve sami, i ako ta ekipa ne misli igrati ko ekipa nego svaki pojedinačno... od toga ništ. Za par godina dok više nebude para u Imbriovcu, onda više nebude ni kluba u Imbriovcu
Dark Knight
Dark Knight
Zabušant
Zabušant

Broj postova : 27
Join date : 07.01.2010
Age : 35
Lokacija : Gotham

[Vrh] Go down

Transferi Empty Re: Transferi

Postaj  Chico Felipe Cayetano ned 21 vel 2010 - 3:13

Borac nebude jači nego u jesen.. Je, došel je Glavak, ali su u napadu ostali bez Balaška, koji je bez obzira na sve, još uvijek bolji igrač od Glavaka.. a zbog Lončara moraju nekog svojeg dobrog igrača deti na klupu pa su na istome... a i Lončar bi moral dosta poboljšati svoju igru u odnosu na jesen da bi bil pravo pojačanje..

s druge strane, Osvit nije ništ slabiji nego na jesen.. Glavak je iovak propustil sve važnije utakmice zbog kartona ili zato jer je išel na nekakve sportske igre a ključna stvar je da se vrača Gregurek koji nije igral skoro cijelu jesen zbog ozljede.. s tim da su jači za Šolu (ako je istina da je definitivno došel) i za Pavelija koji na pripremnim tekmama igra odlično.. a I.Mraz i je sve dalje, sve bolji tak da nema zime za osvitov napad.. kandidata i previše ima..
Chico Felipe Cayetano
Chico Felipe Cayetano
Znalac
Znalac

Broj postova : 132
Join date : 23.10.2009
Age : 37
Lokacija : Darkwood

[Vrh] Go down

Transferi Empty Re: Transferi

Postaj  rocky pon 22 vel 2010 - 19:42

Chico Felipe Cayetano je napisao/la:Borac nebude jači nego u jesen.. Je, došel je Glavak, ali su u napadu ostali bez Balaška, koji je bez obzira na sve, još uvijek bolji igrač od Glavaka.. a zbog Lončara moraju nekog svojeg dobrog igrača deti na klupu pa su na istome... a i Lončar bi moral dosta poboljšati svoju igru u odnosu na jesen da bi bil pravo pojačanje..

s druge strane, Osvit nije ništ slabiji nego na jesen.. Glavak je iovak propustil sve važnije utakmice zbog kartona ili zato jer je išel na nekakve sportske igre a ključna stvar je da se vrača Gregurek koji nije igral skoro cijelu jesen zbog ozljede.. s tim da su jači za Šolu (ako je istina da je definitivno došel) i za Pavelija koji na pripremnim tekmama igra odlično.. a I.Mraz i je sve dalje, sve bolji tak da nema zime za osvitov napad.. kandidata i previše ima..

Da, što se tiče Osvita i onog što si naveo, mislim da nisi daleko od istine. Sveukupno gledajući proljetnio dio natjecanja vjerujem da će najlošije proći klubovi koji su trenutačno u sredini ljestvice (nemaju motiva ni za gore ni za dole, a i ovi iz vrha i ovi sa dna budu ih vrbovali za bodove). Ojačano Drnje i Subotica mogli bi napraviti veliku strku i čak uspjeti osigurati ostanak u ligi ako ne bi ispadalo više klubova iz lige. Borba za naslov prvaka po meni bi trebala biti jednosmjerna ulica (daj Bože da se varam) jer Mali Otok ima preteška gostovanja (statistika je varljiva stvar ali samo 13 od mogućeg 21 boda ipak mi daje za pravo) da bi održao korak s Imbriovčanima.
rocky
rocky
Zabušant
Zabušant

Broj postova : 11
Join date : 24.10.2009

[Vrh] Go down

Transferi Empty Re: Transferi

Postaj  Dark Knight čet 25 vel 2010 - 22:55

Kolko sam ja čul Posavec koji je trebal dojti branit u Drnje - ne dolazi jer mu navodno nedaju papire. Sad bu došel Miš iz Kunovca, a u Kunovec dolazi Ovnić. To je sve onak kak sam ja čul.
Dark Knight
Dark Knight
Zabušant
Zabušant

Broj postova : 27
Join date : 07.01.2010
Age : 35
Lokacija : Gotham

[Vrh] Go down

Transferi Empty Re: Transferi

Postaj  ibrakadabra04 pet 26 vel 2010 - 1:00

ne znam baš jel istina da Posavcu nedaju papire budući je Pavlić iz Osvita otišao u Kloštar Podravski..koliko sam mogao čuti iz uprave Osvita..e sad, koji golman kamo odlazi, u Osvit još nije došla zamjena a po mom skromnom mišljenju niti ne treba, ima domaćih dečki koji su dovoljno dobri da solidno brane a osim toga, igrati će se obrana da protivnici neće ni previše pucati po golu Very Happy naravno, kad bi se ikaj mene slušalo, možda bi imali i par bodova više, bolje lopte i oružara koji bi zaljeval igralište u kolovozu...a jebiga..

ibrakadabra04
Zabušant
Zabušant

Broj postova : 14
Join date : 24.10.2009
Age : 53
Lokacija : La Masia

[Vrh] Go down

Transferi Empty Re: Transferi

Postaj  Chico Felipe Cayetano uto 2 oľu 2010 - 15:51

Istina je da Posavcu nisu dali papire.. al onda mi stvarno nije jasno zakaj su dopelali Pavlića?!?

kaj se tiče Osvita, konačna situacija:

DOŠLI: Matija Gadanec, Tomislav Šola
+ vraća se nakon duže pauze Paveli

OTIŠLI: Matija Lončar, Dario Glavak
Chico Felipe Cayetano
Chico Felipe Cayetano
Znalac
Znalac

Broj postova : 132
Join date : 23.10.2009
Age : 37
Lokacija : Darkwood

[Vrh] Go down

Transferi Empty Re: Transferi

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.