Lokalni-nogomet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Utakmica juniora: Osvit - Sloga

2 posters

Go down

Utakmica juniora: Osvit - Sloga Empty Utakmica juniora: Osvit - Sloga

Postaj  admin sub 29 svi 2010 - 21:55

Danas sam malo pogledal tekmu u Đelekovcu između juniora Osvita i Sloge iz Ivanca.Gosti su nastupili sa samo osam igrača,ne znam koji je rezultat bio na kraju ali to nije ni bitno.Bitno je bilo ponašanje igrača na terenu a isto tako i suca Andrašića.Nisam mogel verovat koja je to bila antipropaganda nogometa i svih sportskih vrijednosti koje ova igra povlači za sobom.Sudac se nije skoro celu tekmu pomaknul s kruga na centru igrališta i sve akcije je prosuđivao sa centra.Doduše,nije ni imal kaj prosuđivati jer nezalaganje na terenu je bilo sa jedne i druge strane.Gosti su sjedili na terenu za vrijeme igre,promijenili su golmana (zamjena igrač na gol a golman u igru) i samo su zamjenili dresove i promijenili brojeve a sudac je to naravno dopustil bez pardona.Golman je skinul rukavice i sjel pred gol za vrijeme napada domaćih,poigraval se sa svojim obrambenim igračom za vrijeme prekida i ne znam čega svega nije još bilo.Za takvo nesportsko ponašanje koje samo sramoti ovu igru sudac ih nije ni usmeno opomenul a kamoli pokazal žuti karton.Sva tri suca danas nisu zaslužila ni kunu za suđenje.Ovo je velika sramota za Slogu,na kaj su spali kaj na tekmu dojdu s osam igrača,igrači im se ponašaju kaj da nisu normalni a najžalosnije je to kaj im s klupe niko nije nikaj prigovoril.Mene bi bilo sram da se tak ponašam na igralištu al ovi dečki stvarno ne zaslužuju igrati ovu predivnu igru jer s takvim pristupom i zajebancijom tijekom tekme samo sramote klub za koji nastupaju.Domaćin se uklopio u ovu atmosferu ali ne ponašanjem već nezainteresiranošću u igri s takvim protivnikom.Žalosno je na kaj su Ivančani spali...
admin
admin
Admin

Broj postova : 138
Join date : 22.10.2009
Age : 44
Lokacija : Đelekovec

http://www.lokalni-nogomet.org/

[Vrh] Go down

Utakmica juniora: Osvit - Sloga Empty Re: Utakmica juniora: Osvit - Sloga

Postaj  Chico Felipe Cayetano ned 30 svi 2010 - 20:38

stoji sve kaj si napisal... ja sam bil na tekmi do 6-0 i nisam više mogel gledati.. kak je na kraju završilo?
Chico Felipe Cayetano
Chico Felipe Cayetano
Znalac
Znalac

Broj postova : 132
Join date : 23.10.2009
Age : 37
Lokacija : Darkwood

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.