Lokalni-nogomet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kupovanje utakmica kao spas od ispadanja

4 posters

Go down

Kupovanje utakmica kao spas od ispadanja Empty Kupovanje utakmica kao spas od ispadanja

Postaj  admin pet 14 svi 2010 - 22:02

Evo da otvorim i ovakvu temu pošto sam čuo da neki klubovi kupuju bodove spasa...jedan takav slučaj dogodio se prošli tjedan gdje je jedna ekipa skupljala određeni iznos kuna za bodove spasa.Očito su ih i skupili jer su uspjeli pobjediti na jako neugodnom gostovanju gdje inače nemaju ni 5% šanse za tri boda.Neću reči o kome je riječ ali radi se o...
admin
admin
Admin

Broj postova : 138
Join date : 22.10.2009
Age : 44
Lokacija : Đelekovec

http://www.lokalni-nogomet.org/

[Vrh] Go down

Kupovanje utakmica kao spas od ispadanja Empty Re: Kupovanje utakmica kao spas od ispadanja

Postaj  vinicanjura sub 15 svi 2010 - 23:52

hlebine si mislil?a u prvoj zupanijskoj?

vinicanjura
Zabušant
Zabušant

Broj postova : 11
Join date : 11.05.2010
Lokacija : vinica

[Vrh] Go down

Kupovanje utakmica kao spas od ispadanja Empty Re: Kupovanje utakmica kao spas od ispadanja

Postaj  Chico Felipe Cayetano pon 17 svi 2010 - 1:14

Presvetli bi rekel : '' Zidi s farbom vun'' .. ili nekaj slično Very Happy dakle, ako se več otvara ovakva tema na forumu, trebalo bi s konkretnim podacima i tekmama početi...

svako ko misli da u ovim našim ligama nema kupovanja i namještanja tekmi je bedak (ili naivec kak bi mi v podravini rekli)...

a ovo za Hlebine... mene je osobno rezultat prilično iznenadil... a sad jel bilo namješteno ili ne.. nebi se štel mešati...
Chico Felipe Cayetano
Chico Felipe Cayetano
Znalac
Znalac

Broj postova : 132
Join date : 23.10.2009
Age : 37
Lokacija : Darkwood

[Vrh] Go down

Kupovanje utakmica kao spas od ispadanja Empty Re: Kupovanje utakmica kao spas od ispadanja

Postaj  admin pon 17 svi 2010 - 19:59

...ma nije bitno opće ko je kaj kupil već da je to v našim ligama sasvim normalno i niko nikad nije ništ poduzel glede toga.Kak ja igram nogometa bilo je pun kufer kupovanja tekmi iliti puštanja.Naravno,sve pred sam kraj sezone.Čak je to išlo i po politički liniji i ne znam kaj sve ne.Tema je otvorena da se malo razglaba o tome a ne da odmah po meni lete optužbe sa svih strana kaj da ja namještam tekme. Twisted Evil
admin
admin
Admin

Broj postova : 138
Join date : 22.10.2009
Age : 44
Lokacija : Đelekovec

http://www.lokalni-nogomet.org/

[Vrh] Go down

Kupovanje utakmica kao spas od ispadanja Empty Re: Kupovanje utakmica kao spas od ispadanja

Postaj  Chico Felipe Cayetano uto 18 svi 2010 - 23:09

e, kad si već otprl ovu temu... jel se sječaš ove tekme: [You must be registered and logged in to see this link.] ?

navek me zanimalo jel ste to pustili ili.. ako se ne varam, imali ste igrača više i penal kod 3-1 a Drnju je trebalo za ostanak...
Chico Felipe Cayetano
Chico Felipe Cayetano
Znalac
Znalac

Broj postova : 132
Join date : 23.10.2009
Age : 37
Lokacija : Darkwood

[Vrh] Go down

Kupovanje utakmica kao spas od ispadanja Empty Re: Kupovanje utakmica kao spas od ispadanja

Postaj  admin sri 19 svi 2010 - 19:14

Chico Felipe Cayetano je napisao/la:e, kad si već otprl ovu temu... jel se sječaš ove tekme: [You must be registered and logged in to see this link.] ?

navek me zanimalo jel ste to pustili ili.. ako se ne varam, imali ste igrača više i penal kod 3-1 a Drnju je trebalo za ostanak...

Slabo se sjećam toga...al to sigurno nismo pustili,bar kolko ja znam.Pa imalo je Drnje onda čist solidnu ekipu al ne znam zakaj su bili tak slabo plasirani.
admin
admin
Admin

Broj postova : 138
Join date : 22.10.2009
Age : 44
Lokacija : Đelekovec

http://www.lokalni-nogomet.org/

[Vrh] Go down

Kupovanje utakmica kao spas od ispadanja Empty Re: Kupovanje utakmica kao spas od ispadanja

Postaj  vinicanjura pet 21 svi 2010 - 15:18

ma kupovalo se onda na grdo utakmice drnje,legrad,itd

vinicanjura
Zabušant
Zabušant

Broj postova : 11
Join date : 11.05.2010
Lokacija : vinica

[Vrh] Go down

Kupovanje utakmica kao spas od ispadanja Empty Re: Kupovanje utakmica kao spas od ispadanja

Postaj  admin čet 3 lip 2010 - 17:20

...prema pričanju,ako danas Mali Otok izvuče pozitivni rezultat v Imbriovcu,Osvit pušta tekmu v nedjelju samo da Jembrovčani ne osvoje prvo mjesto...
admin
admin
Admin

Broj postova : 138
Join date : 22.10.2009
Age : 44
Lokacija : Đelekovec

http://www.lokalni-nogomet.org/

[Vrh] Go down

Kupovanje utakmica kao spas od ispadanja Empty Re: Kupovanje utakmica kao spas od ispadanja

Postaj  vinicanjura čet 3 lip 2010 - 21:25

ma kaj im vredi tko bude prvi ako nitko nezeli ic dalje smijesno!!!

vinicanjura
Zabušant
Zabušant

Broj postova : 11
Join date : 11.05.2010
Lokacija : vinica

[Vrh] Go down

Kupovanje utakmica kao spas od ispadanja Empty Re: Kupovanje utakmica kao spas od ispadanja

Postaj  ibrakadabra04 pet 11 lip 2010 - 15:13

Chico Felipe Cayetano je napisao/la:e, kad si već otprl ovu temu... jel se sječaš ove tekme: [You must be registered and logged in to see this link.] ?

navek me zanimalo jel ste to pustili ili.. ako se ne varam, imali ste igrača više i penal kod 3-1 a Drnju je trebalo za ostanak...

a čudiš se kaj se zgubilo... jel vidiš da nema ibrakadabre u sastavu..odmah je potop Very Happy

ibrakadabra04
Zabušant
Zabušant

Broj postova : 14
Join date : 24.10.2009
Age : 53
Lokacija : La Masia

[Vrh] Go down

Kupovanje utakmica kao spas od ispadanja Empty Re: Kupovanje utakmica kao spas od ispadanja

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.